Hakkımızda

Yeni nesil inovatif çözümler, bilgi ve tecrübe ile donatılmış uzmanlık.

Çipli kartlar ve ödeme sistemlerindeki bilgi birikim ve tecrübemiz ile,ödeme sistemlerinde ne tür farklılıklar yaratabiliriz düşüncesiyle 2011 yılında Yoroca Bilişimi kurduk.

Yeni nesil teknoloji üretimi ve gömülü yazılımlar konusunda kendi ürünlerimizi ve ürünlerimiz üzerinde müşteriye özel yazılımlar geliştirmek maksadıyla 2014 yılında vizyonumuzu genişlettik.

İnovatif düşünceye sahip, bilgi ve tecrübesi yüksek yazılım mühendislerimiz ile;

  • Kapalı devre ödeme sistemlerinde bir ilki gerçekleştirerek 2014 yılında Türkiye’deki ilk Online Ön Ödemeli Restoran Kart Sistemini kullanıma sunduk.
  • Dünya’da bir ilk olan ve tüm Avrupa ülkeleri tarafından büyük beğeni toplayan "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mavi Kart Atık Alım Projesi"'ni hayata geçirerek, denizlerin korunması ve tüm teknelerin atık su takiplerinin uzaktan takip edilebilmesini sağladık.
  • Üniversite Kampüs sistemleri konusunda farkındalık yaratarak Türkiye’nin ilk Akıllı Kampüs projesini yarattık.
  • Ödeme sisteminde farkındalık yaratıp, Şehir ve Aktivite otellerin kendi ödeme sistemlerini kurarak, Türkiye’deki ilk Otel Ödeme Sistemini kullanıma sunduk.
  • Çip teknolojisini farklı alanlar ve sektörlerde kullanılmasını sağlayarak Dünya ve Avrupa’da ilk ve tek olan bir çok projeye imza attık.

Uluslararası Visa ve Mastercard’ın Fiziksel ve Mantıksal Sertifikasyon süreçlerinde ki engin bilgi ve tecrübemiz sayesinde, Türkiye ve Dünya’da bir çok kart üreticisinin sertifikasyon danışmanlığını yaptık.

Vizyonumuz

Ödeme sistemleri ve çip teknolojisi konusunda sahip olduğumuz bilgi birikimini derinleştirerek, Ar-Ge ve inovasyon yönü güçlü, çözüm geliştirdiğimiz sektörlerde standartları belirleyen öncü bir bilişim firması olmaktır.