Sektörler

Farklı sektörler için müşteri isteklerine göre geliştirilebilen, modüler yapılar.

Güvenlik Sektörü

Güvenlik Sektörü

Ödeme sistemlerinde yaşanan dolandırıcılık ve sahtekarlık ile bina/tesis giriş-çıkış ve iç güvenlik sorunlarını yüksek güvenlik altyapısıyla entegre olabilen yazılım ve donanım çözümleri ile sistemin ve tesisin kontrolünü tamamen işletmede olacak şekilde çözümler sunulmaktadır.

Turizm

Turizm

Oteller, Termal Kaplıca Tesisleri ve Aquapark’ların  geçiş kontrol sistemleri, kapalı devre ödeme sistemleri, ücret toplama, randevu sistemleri alanlarında çözümler sunulmaktadır.

Otomotiv ve Sigorta

Otomotiv ve Sigorta

Türkiye’de otomobil ve sigorta sektörü için sürüş güvenliği, sürücü alışkanlıkları, araç takip, önceden uyarı sistemi ve görüntü kayıt donanım ve donanım altına çalışan yazılımlar ile anahtar teslim çözümler sunulmaktadır.

Eğlence

Eğlence

Açık ve kapalı oyun merkezlerinin ihtiyaçlarına göre yenilikçi ve geliştirmeye uygun ödeme takip sistemleri üzerine çözümler üretilmektedir.

Bankacılık ve Finans

Bankacılık ve Finans

Bankacılık ve Finans sektöründe geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimini yenilikçi ürünler ile birleştirerek müşterinin ihtiyaçlarına her daim cevap veren sistemler geliştirilmektedir.

Perakende

Perakende

Perakende sektöründe yer alan firmaların rekabet gücü ve stratejik avantaj ile ciro artışının sağlandığı ve en iyi müşteri ilişkisini kurabileceği sistemleri sunarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.