Profesyonel Çözümler

Yazılım ve bilgi teknolojileri kapsamında, yüksek kalite ve hizmet standartları ile işletmelere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Yazılım Geliştirme

Öncelik ve hedeflerinize, gerekiyorsa mevcut sistem, süreç veya kritik iş ve teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış özel uygulamalar geliştirmekteyiz.

Yazılım Analiz ve Tasarım

İşletmenizin ve paydaşlarınızın ihtiyaçlarını, beklentilerini, operasyonel çevre ve genel müşteri ve kullanıcı ihtiyaçlarınızı doğru ve ölçülebilir analiz ile kullanıcı dostu, esnek, verimli, güvenli ve modüler yazılım tasarımları sunmaktayız.

Yazılım Destek ve Bakım

Yazılım ile ilgili tüm entegrasyon süreç yönetimi ve mevcut yazılım sorunlarınızın giderilmesi hizmeti ile birlikte mevcut yada yeni projelerinizin hayata geçmesi ile birlikte sürdürebilirliğin sağlanmasında kesintisiz destek ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Donanım Destek ve Bakım

Sunucu ve network kurulumları, Active Directory ve Exchange Server Rollerinin kurulması ve yönetilmesi, Güvenlik Duvarı kurulumuyla internet içeriğinin filtrelenmesi gibi bir çok donanım ve network desteği konusunda hizmet vermekteyiz.

Yönetilebilir Servisler

Bilgi teknolojileri yönetiminde dış kaynak kullanımı yoluna gitmeyi tercih eden firmaların ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Eğitim

Sunduğumuz çözümlerin etkin biçimde kullanımına yönelik eğitimler sağlamaktayız.

Danışmanlık

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, verdikleri hizmetlerle örtüşen, entegre edilebilir yazılım gereksinimlerinin karşılanması amacıyla kaliteli danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Dış Kaynak Kullanımı

Firmaların ihtiyacı olan yazılım, proje yönetimi, donanım, veri girişi ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi gibi konularda dış kaynak kullanım hizmetlerini sunmaktayız.

Mobil Yazılım Çözümleri

IOS, Android ve Windows mobil platformlar üzerinde isteğinize bağlı Native, Hybrid ve HTML5 uygulamalar ile yazılımlar geliştirmekteyiz.

Görsel İçerik Uygulamaları

Dergi, müzik, fotoğraf ve video gibi görselliğin ön planda tutulduğu uygulamalar.

Rapor ve İstatistik Veri Uygulamaları

Üretim, satış, stok, tedarik, finansal analiz ve yönetici raporları gibi grafik destek içerikli uygulamalar.

E-Ticaret, Satış ve Sipariş Uygulamaları

Elektronik satış sistemleri üzerinden satış ve sipariş alabilen uygulamalar.

Randevu ve Rezervasyon Uygulamaları

Hastane, Konsolosluk ve Kamu Hizmetleri  gibi randevu sistemleri ve Otel, Uçak bileti ve araç kiralama rezarvasyon hizmeti alınabilecek uygulamalar.

Kurumsal Uygulamalar

ERP veya CRM sistemlerine güvenli erişim ve yönetim sağlayan uygulamalar.

Eğitim Uygulamaları

Elektronik ortamda görsel ve/veya yazı içerikli eğitim sunulan uygulamalar.

Akıllı Kart Uygulamaları

Ödeme sistemleri ve güvenlikli veri erişimi sağlayan uygulamalar.

Sadakat Kart Uygulamaları

Müşteri bağlılığını arttıran ve sizi seçmesini sağlayan uygulamalardır. Sistemleri ile üyelerine uçtan uca yüksek güvenli online çözüm sunmaktadır.